Wsparcie 24 godziny na dobę

Napisz do nas wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą

    podwykonawcy budowlani
    Pracownicy z Polski, Czech i Słowacji

    Podwykonawcy dla głównych i pomocniczych branż budowlanych

    Szukasz podwykonawców budowlanych?

    Pozyskujemy podwykonawców dla branży budowlanej w sektorach elektrycznym, HVAC/HVAC, spawalniczym i przemysłowym. Jako pośrednik między klientem a podwykonawcą, wspieramy Cię naszym wieloletnim doświadczeniem w pośrednictwie pracy. Wysyłamy podwykonawców z Polski, Czech i Słowacji do Europy. Możemy znaleźć certyfikowanych specjalistów budowlanych na całym świecie: dekarzy, malarzy, pracowników budowlanych, rzemieślników z Europy Wschodniej do remontów, prac wewnętrznych, inżynierii budowlanej i lądowej, budowy dróg lub mostów.

    Murarz
    Konstruktor betonu zbrojonego
    Budowniczy dróg
    Konstruktor płyt kartonowo-gipsowych
    Monter rusztowań
    Tynkarz
    Kafelkarz
    Malarz
    Pracownik budowlany
    Pomocnik budowlany
    ślusarz podwykonawca
    Podwykonawcy z UE

    Przepisy dotyczące oddelegowania podwykonawców

    Wiele firm zaspokaja obecnie swoje zapotrzebowanie na siłę roboczą, wysyłając pracowników z Europy Wschodniej. W wielu regionach Niemiec brakuje siły roboczej. Rozwiązaniem są wykwalifikowani podwykonawcy z Polski, Czech, Słowacji i Europy Wschodniej.

    Oddelegowanie podwykonawców z zagranicy do Niemiec podlega pewnym regulacjom prawnym. Po pierwsze, firma z Czech lub Słowacji musi być legalnie zarejestrowana w swoim kraju. Następnie musi wystąpić o zaświadczenie o oddelegowaniu, które obejmuje ubezpieczenie społeczne i podatki. Zaświadczenie to należy przedstawić władzom niemieckim. Podczas oddelegowania do pracowników podwykonawcy mają zastosowanie niemieckie przepisy prawa pracy, w szczególności w odniesieniu do płacy minimalnej, godzin pracy i bezpieczeństwa pracy. Zgodność z tymi przepisami jest monitorowana przez władze niemieckie.

    Wysyłamy podwykonawców z Europy Wschodniej do Niemiec, Europy i na cały świat. Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami bez zobowiązań. Z przyjemnością Ci pomożemy!

    Najważniejsze punkty w stosunkach umownych z podwykonawcami w branży budowlanej

    Dokładny opis prac do wykonania, terminy i harmonogramy, kwalifikacje podwykonawców oraz postanowienia dotyczące odstąpienia od umowy.
    Przepisy dotyczące odpowiedzialności i ubezpieczenia, jasne regulacje dotyczące roszczeń odszkodowawczych, polis ubezpieczeniowych i ograniczeń odpowiedzialności.
    Warunki płatności, umowy dotyczące wynagrodzenia, terminy płatności i metody fakturowania.
    Klauzula rozwiązywania konfliktów

    Udana współpraca z podwykonawcami w branży budowlanej ma kluczowe znaczenie dla sprawnego przebiegu projektów budowlanych. Ewentualnych konfliktów i niepewności można uniknąć od samego początku dzięki solidnej ochronie prawnej. Ogólnie rzecz biorąc, podstawa umowna, która obejmuje wszystkie istotne aspekty, jest kluczem do udanej i opartej na zaufaniu współpracy z podwykonawcami w branży budowlanej.

    Umowa o dzieło

    Aby zostać prawnie uznanym za Aby pracować jako podwykonawca, potrzebna jest umowa.  Z Umowa o dzieło Umowa określa, jakie zadania mają zostać wykonane w jakim czasie i jakie wynagrodzenie zostało uzgodnione.

    Szczegóły dotyczące umowy o dzieło można znaleźć w dokumencie BGB §§631 i nast. aby dowiedzieć się więcej. Poniżej opisano tylko wybrane najważniejsze punkty:

    • Opis usługi
    • Cena i warunki płatności
    • Prawa i obowiązki
    • Godziny pracy i lokalizacja
    • Standardy jakości
    • Komunikacja i raportowanie
    • Zmiany i dodatkowe usługi

    Międzynarodowi podwykonawcy w budownictwie

    Podwykonawcy z Polski, Czech, Słowacji i całego świata mają możliwość pracy jako podwykonawcy w sektorze budowlanym przy dużych międzynarodowych projektach i zdobywania nowych doświadczeń. Zlecenia podwykonawcze są dzielone tak, aby kilku podwykonawców mogło pracować razem. Z podwykonawcami na placu budowy, projekty budowlane zaczynają się rozwijać. Ryzyko obliczeniowe jest ponoszone przez podwykonawcę, kompletne usługi częściowe są podejmowane po uzgodnieniu. Jeśli pracownicy zachorują i zakłócą harmonogram projektu, dedykowani podwykonawcy z Polski i Europy Wschodniej są tam, aby zminimalizować ewentualne nieobecności. Obowiązki muszą być jasno omówione, aby zapewnić udaną współpracę między podwykonawcami.

    Czy jesteś przygotowany do pracy z podwykonawcami w budownictwie?

    Obiecująca jest gotowość do współpracy z innymi podwykonawcami przy dużym projekcie budowlanym. Wiedza na temat zadań współpracujących podwykonawców jest przekazywana w celu wspólnego osiągnięcia celu. Unika się nieodpowiedniej pracy jednego podwykonawcy, aby nie zagrozić dalszej pracy kolejnego podwykonawcy. Współpraca to nie tylko szara teoria, ale codzienna praktyka. Brakuje wykwalifikowanej siły roboczej, szczególnie w sektorze budowlanym, ponieważ nie każda firma ma możliwość długoterminowego zatrudniania pracowników. Podwykonawcy są alternatywnym sposobem na pokonanie trudnej fazy rozruchu nowej firmy.

    Im bardziej precyzyjne planowanie i koordynacja, tym lepszy wspólny rezultat. Dedykowani podwykonawcy wnoszą powiew świeżości do projektu budowlanego, a ciągłe kontrole jakości zapewniają sukces na placu budowy. W umowie z nowym podwykonawcą specyfikacje dotyczące budowy są szczegółowo wyjaśnione, aby były zrozumiałe. Aplikacje na plac budowy poprawiają kontakt na placu budowy, utrzymując wszystkie strony w kontakcie. Plac budowy bez papieru może być wdrażany krok po kroku, a cyfrowa dostępność podwykonawców zapewnia krótkie odległości. Dobra komunikacja ze wszystkimi podwykonawcami pozwala uniknąć niepotrzebnych korków.
    Szukasz podwykonawców na swoją budowę? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy!

    Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę

    Skontaktuj się z nami

    Szukasz kontraktów w Niemczech lub w całej Europie? A może szukasz podwykonawców budowlanych do swojego projektu? Skontaktuj się z nami bez zobowiązań! Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć podwykonawcę lub wykwalifikowanego podwykonawcę do Twojego projektu.

    Zatrudniamy tylko zweryfikowanych podwykonawców z Polski, Słowacji i Czech o najlepszych kwalifikacjach zawodowych, najlepszych profesjach z Handel, przemysł, produkcja, magazynowanie lub budownictwo.

    +49 172 7477707
    pl_PLPolish