Podwykonawcy: elektrycy, spawacze, ślusarze, technicy, monterzy itp.

Podwykonawcy i personel z Rumunii

Oferujemy wykwalifikowanych podwykonawców, handlowców i pracowników tymczasowych z Rumunii i Europy Wschodniej. Zmniejsz koszty, zminimalizuj Minimalizujesz ryzyko i oszczędzasz wysiłek!

Szukasz niezawodnego i kompetentnego podwykonawcy dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy wykwalifikowanych i certyfikowanych Podwykonawca z Rumunii, PolskaCzechy, Słowacja dla zamówień na całym świecie. Czy to dla Handel budynkamiw konstrukcji metalowej, Energia słoneczna i fotowoltaika , Czyszczenie budynków, Budynek lub Przemysł Rumuńscy podwykonawcy są bardzo poszukiwani w różnych branżach w Niemczech. Organizujemy podwykonawców zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i zapewniamy zgodność z przepisami prawa, terminami i umowami. Oferujemy:

Wpisy wartości zgodne z prawem

Nasi podwykonawcy posiadają nienaganne referencje, świadectwa dopuszczenia i zwolnienia.

Dowiedz się więcej >>>

Niemieckojęzyczny personel

Nasi podwykonawcy z Czech, Słowacji lub Słowenii mówią po niemiecku i mogą być na miejscu pracy w ciągu 7 dni.

Podwykonawców i wykwalifikowanych pracowników z Rumunii

Szukasz pracowników z Rumunii? Wspieramy Cię w poszukiwaniu wykwalifikowanych podwykonawców i wykwalifikowanej siły roboczej. Oferujemy niestandardowe rozwiązania, które są precyzyjnie dostosowane do wymagań i potrzeb klientów. Nasz doświadczony zespół zajmuje się całym procesem, od rekrutacji i zarządzania umowami po integrację pracowników w Twojej firmie.

Dzięki naszej rozległej sieci i wiedzy branżowej gwarantujemy sprawne i skuteczne pośrednictwo pracy. Zaufaj Zeitarbeit International i skorzystaj z naszych najwyższej jakości usług i wieloletniego doświadczenia w rekrutacji z Rumunii.

Handel budynkami

Przemysł

Czyszczenie

Zalety współpracy z podwykonawcami z Rumunii

Współpraca z podwykonawców, jak również oddelegowanie z Rumunii i Europy Wschodniej oferuje liczne korzyści:

Efektywność kosztowa: Jedną z największych zalet współpracy z podwykonawcami z Rumunii jest efektywność kosztowa. Koszty pracy w Rumunii są znacznie niższe w porównaniu z Europą Zachodnią czy Ameryką Północną. Pozwala to firmom na otrzymywanie wysokiej jakości usług za ułamek kosztów. Jednocześnie podwykonawcy i pracownicy korzystają z uczciwego wynagrodzenia i dobrych warunków pracy.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści: Podwykonawcy z Rumunii to często wysoko wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach. Wnoszą oni konkretną wiedzę i umiejętności, które są nieocenione w wielu projektach. Współpracując z tymi ekspertami, firmy mogą zapewnić, że ich projekty są realizowane profesjonalnie i skutecznie.
Elastyczność i zdolność adaptacji: Kolejną zaletą współpracy z podwykonawcami i personelem z Rumunii jest elastyczność. Ci wykwalifikowani pracownicy są często chętni do pracy w krótkim czasie i na podstawie projektów. Oznacza to, że firmy mogą szybko i elastycznie dostosowywać swoje zespoły do bieżących wymagań. Elastyczność ta jest szczególnie cenna w branżach o zmiennym obciążeniu pracą.

Oferujemy kompleksową obsługę i wszystkie koszty. Nie musisz się o nic martwić. Zajmujemy się wszystkimi zadaniami organizacyjnymi i administracyjnymi oraz obsługą wszystkich formularzy i zezwoleń. Zapewniamy również zgodność z terminami, umowami i jakością pracy w zakresie zakwaterowania, wyżywienia, podróży i dodatków za rozłąkę. Nie musisz martwić się o nic więcej.

Oto jak przebiega nasz proces rekrutacji

Krok 1: Wymagania dotyczące personelu.

Poinformuj nas o swoich wymaganiach dotyczących personelu - telefonicznie lub wypełniając formularz, który prześlemy. Uwzględnij wszystkie ważne informacje wymagane do współpracy. Obejmuje to wymagane kwalifikacje, sektor i czas trwania projektu.

Krok 2: Tworzenie zespołu.

W oparciu o Twoje kryteria, stworzymy zespół wykwalifikowanych podwykonawców z Rumunii. Upewniamy się, że specjaliści posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby z powodzeniem wspierać Twój projekt. Nasi podwykonawcy z Rumunii pracują w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, rzemiosło, IT i produkcja.

Krok 3: Przygotowanie umowy.

Dostarczamy niezbędne umowy. Składają się one z umowy ramowej i umowy o częściową obsługę zlecenia. Dokumenty te regulują wszystkie szczegóły współpracy i zapewniają, że obie strony rozumieją i akceptują jej warunki.

Krok 4: Podpisanie umowy.

Podpisujesz umowę i odsyłasz ją do nas. Umowa jest następnie podpisywana również przez podwykonawcę z Rumunii. Gwarantuje to, że wszystkie aspekty prawne zostały wyjaśnione, a współpraca może rozpocząć się płynnie.

Krok 5: Organizacja zadania.

Zajmujemy się całą logistyką oddelegowania z Rumunii. Obejmuje to organizację niezbędnych pozwoleń na pracę, zezwoleń i transportu wykwalifikowanych pracowników do miejsca pracy. Nasi podwykonawcy z Rumunii są zazwyczaj gotowi do oddelegowania w ciągu siedmiu dni i mogą natychmiast rozpocząć pracę.

Krok 6: Gotowość operacyjna.

Podwykonawcy z Rumunii mogą być gotowi do pracy w Niemczech w ciągu zaledwie siedmiu dni. Dbamy o to, by wykwalifikowani pracownicy dotarli na miejsce pracy na czas oraz by zorganizowane zostało wszelkie niezbędne zakwaterowanie i wyżywienie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój projekt rozpocznie się bez żadnych opóźnień.

Transmisja międzynarodowa

Nasze usługi dla podwykonawców z Rumunii i Europy Wschodniej

Zatrudnianie certyfikowanych podwykonawców i pracowników tymczasowych z najwyższej klasy kwalifikacjami zawodowymi z Rumunii.
Zapewnienie wykwalifikowanej siły roboczej dla najlepszych zawodów w rzemiośle, przemyśle i budownictwie.
niemieckojęzycznych podwykonawców, którzy są szybko dostępni i mogą być elastycznie wdrażani
Pełna obsługa: organizacja, administracja, pozwolenia na pracę, upoważnienia, zakwaterowanie, wyżywienie i podróż.
Przejrzysty pakiet kosztów all-inclusive bez ukrytych kosztów
Doskonały stosunek ceny do wydajności dla podwykonawców i delegowania z Rumunii
ślusarz podwykonawca

Skontaktuj się z nami

Praca Tymczasowa Międzynarodowa
pl_PLPolish