Subdodávatelia elektrikári, zvárači, kovoobrábači, technici, montéri atď.

Subdodávatelia a zamestnanci z Rumunska

Ponúkame vám kvalifikovaných subdodávateľov, remeselníkov a brigádnikov z Rumunska a východnej Európy. Znížte náklady, minimalizujte Minimalizujete riziká a ušetríte námahu!

Hľadáte pre svoju spoločnosť spoľahlivého a kompetentného subdodávateľa? Potom nás kontaktujte! Poskytujeme kvalifikované a certifikované Subdodávateľov z Rumunska, PoľskoČeská republika, Slovensko pre objednávky po celom svete. Či už ide o Stavebníctvov kovovej konštrukcii, Solárna energia a fotovoltaika , Čistenie budov, Budova alebo Priemysel Rumunskí subdodávatelia sú v Nemecku veľmi žiadaní v rôznych odvetviach. Zabezpečujeme subdodávateľov podľa vašich individuálnych požiadaviek a dbáme na dodržiavanie právnych predpisov, termínov a dohôd. Ponúkame:

Zápisy hodnôt v súlade s právnymi predpismi

Naši subdodávatelia majú bezchybné referencie, osvedčenia o previerke a výnimky.

Zistite viac >>>

Nemecky hovoriaci personál

Naši subdodávatelia z Českej republiky, Slovenska alebo Slovinska hovoria nemecky a môžu byť na mieste práce do 7 dní.

Subdodávatelia a kvalifikovaní pracovníci z Rumunska

Hľadáte pracovníkov z Rumunska? Pomôžeme vám pri hľadaní kvalifikovaných subdodávateľov a kvalifikovanej pracovnej sily. Ponúkame riešenia na mieru, ktoré sú presne prispôsobené vašim požiadavkám a potrebám. Náš skúsený tím sa postará o celý proces, od náboru a správy zmlúv až po integráciu zamestnancov do vašej spoločnosti.

Vďaka našej rozsiahlej sieti a odborným znalostiam v odbore vám zaručujeme bezproblémové a efektívne umiestnenie. Dôverujte spoločnosti Zeitarbeit International a využite naše prvotriedne služby a dlhoročné skúsenosti s náborom pracovníkov z Rumunska.

Stavebníctvo

Priemysel

Čistenie

Výhody spolupráce so subdodávateľmi z Rumunska

Spolupráca s subdodávateľov, ako aj vyslanie z Rumunska a východnej Európy ponúka množstvo výhod:

Nákladová efektívnosť: Jednou z najväčších výhod spolupráce so subdodávateľmi z Rumunska je nákladová efektívnosť. Náklady na pracovnú silu v Rumunsku sú v porovnaní so západnou Európou alebo Severnou Amerikou výrazne nižšie. To umožňuje spoločnostiam získať vysokokvalitné služby za zlomok nákladov. Subdodávatelia a zamestnanci zároveň profitujú zo spravodlivého odmeňovania a dobrých pracovných podmienok.
Vysokokvalifikovaní odborníci: Subdodávatelia z Rumunska sú často vysokokvalifikovaní pracovníci s rozsiahlymi skúsenosťami v príslušných oblastiach. Prinášajú špecifické znalosti a zručnosti, ktoré sú v mnohých projektoch neoceniteľné. Spoluprácou s týmito odborníkmi môžu spoločnosti zabezpečiť, aby sa ich projekty realizovali profesionálne a efektívne.
Flexibilita a prispôsobivosť: Ďalšou výhodou spolupráce so subdodávateľmi a zamestnancami z Rumunska je flexibilita. Títo kvalifikovaní pracovníci sú často ochotní pracovať v krátkom čase a na základe projektu. To znamená, že spoločnosti môžu rýchlo a flexibilne prispôsobiť svoje tímy aktuálnym požiadavkám. Táto flexibilita je cenná najmä v odvetviach s kolísavým pracovným zaťažením.

Ponúkame kompletný servis a všetky náklady. Nemusíte sa o nič starať. Postaráme sa o všetky organizačné a administratívne úlohy a vybavíme všetky formuláre a povolenia. Zabezpečíme aj dodržiavanie termínov, dohôd a kvality práce pri ubytovaní, stravovaní, cestovných a odchodných náhradách. O nič iné sa nemusíte starať.

Takto funguje náš náborový proces

Krok 1: Vaše personálne požiadavky.

Oznámte nám svoje personálne požiadavky - telefonicky alebo vyplnením formulára, ktorý vám zašleme. Uveďte všetky dôležité informácie potrebné pre spoluprácu. Patrí sem požadovaná kvalifikácia, odvetvie a trvanie projektu.

Krok 2: Zostavenie tímu.

Na základe vašich kritérií zostavíme tím kvalifikovaných subdodávateľov z Rumunska. Uistíme sa, že špecialisti majú potrebné zručnosti a skúsenosti na úspešnú podporu vášho projektu. Naši subdodávatelia z Rumunska pracujú v rôznych oblastiach, napríklad v stavebníctve, remeslách, IT a výrobe.

Krok 3: Príprava zmluvy.

Poskytneme vám potrebné zmluvy. Tieto zmluvy pozostávajú z rámcovej zmluvy a čiastkovej zmluvy o poskytovaní služieb pri zadaní. Tieto dokumenty upravujú všetky podrobnosti spolupráce a zabezpečujú, že obe strany rozumejú podmienkam a akceptujú ich.

Krok 4: Podpísanie zmluvy.

Podpíšete zmluvu a pošlete nám ju späť. Zmluvu potom podpíše aj subdodávateľ z Rumunska. Tým sa zabezpečí, že všetky právne aspekty sú vyjasnené a spolupráca sa môže hladko začať.

Krok 5: Organizácia zadania.

O celú logistiku vyslania z Rumunska sa postaráme my. To zahŕňa vybavenie potrebných pracovných povolení, oprávnení a prepravu kvalifikovaných pracovníkov na miesto výkonu práce. Naši subdodávatelia z Rumunska sú zvyčajne pripravení na nasadenie do siedmich dní a môžu okamžite začať pracovať.

Krok 6: Prevádzková pripravenosť.

Subdodávatelia z Rumunska môžu byť pripravení na prácu v Nemecku už za sedem dní. Zabezpečíme, aby kvalifikovaní pracovníci prišli na miesto práce včas a aby bolo zorganizované všetko potrebné ubytovanie a stravovanie. Môžete si tak byť istí, že váš projekt sa začne bez akéhokoľvek oneskorenia.

Medzinárodné vysielanie

Naše služby pre subdodávateľov z Rumunska a východnej Európy

Umiestňovanie certifikovaných subdodávateľov a dočasných pracovníkov s prvotriednou odbornou kvalifikáciou z Rumunska
Poskytovanie kvalifikovanej pracovnej sily pre špičkové profesie v oblasti remesiel, priemyslu a stavebníctva
nemecky hovoriaci subdodávatelia, ktorí sú rýchlo k dispozícii a môžu byť flexibilne nasadení
Kompletný servis: organizácia, administratíva, pracovné povolenia, povolenia, ubytovanie, stravovanie a cestovanie
Transparentný balík nákladov all-inclusive bez skrytých nákladov
Vynikajúci pomer ceny a výkonu pri umiestňovaní a vysielaní subdodávateľov z Rumunska
subdodávateľský zámočník

Kontaktujte nás

Dočasná práca v zahraničí
sk_SKSlovak